TUR HAKKINDA

1.GÜN İstanbul-Plovdiv

Saat 03:00'de Kadıköy Evlendirme dairesi önü 03:20 Feriköy Akbank Önü 03.40:00 Bakırköy Ömür Plaza önü, 04:20 Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Önü Büyük Çekmece Atrius AVM karşısı 04:50 Büyükçekmece Atrius avm karşısı hareket ile Tem otoyolundan Çorlu-Edirne istikametini takip ederek Kapıkule Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Bulgaristana giriş ve Plovdiv yolculuğumuza devam ediyoruz. Haskovo -Plovdiv karayolu takip edilerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde sekiz saattir. Sabah saatlerinde Plovdiv’e varış ve şehir turu; En ilgi çeken Eski Plovdiv şehrin en eski bölümü - NÖBET TEPE üzerinde bulunuyor. Bizans, Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri görme olanağımız olacak. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek. Eski Roma çağından kalma Antik amfi tiyatro - bir sonraki görülmeye değer yer. Djumaya camisi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken eski yapıt. Plovdiv´in en eski kiliseleri de göreceğimiz yerler - Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya. gezileri ardından Şehir turumuzu tamamladıktan sonra otelimize yerleşme ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz yemekli bulgar gecesi eğlencesine katılabilirler. (30 €)

2.GÜN PLOVDİV

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından saat 09.00 da otelimizden hareket ile Arzu eden misafirlerimiz   Metro alışveriş şehir turuna katılabilirler. Plovdiv- Haskovo karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapsına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Edirne-Çorlu karayolu takip edilerek akşam saatlerinde İstanbul’a varış, Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Nokta tur organizasyonunda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Genel Şartlar

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER * Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir. * Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır. * Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur. * Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır. * Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır. * Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır. * Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır. *Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

K.B. : 1 GECE KONAKLAMALI PLOVDİV KÜLTÜR VE ALIŞVERİŞ Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi