TUR HAKKINDA

1.GÜN İSTANBUL-NESSEBAR

Sabah 04.00 Kadıköy evlendirme dairesi önü, 04:15 Mecidiyeköy Ziraat bankası önü, 04.30 Feriköy Akbank önü 04:50 İncirli Ömür Plaza Önü, 05:15 Beylikdüzü Marmara Park AVM önü 05.45 Büyükçekmece Atirus avm karşısından hareketle misafirlerimizi karşılayarak seyahatimize başlıyoruz, Yaklaşık 4,5 saatlik yolculuk sonrası Dereköy Gümrük Kapısı’na varış. Gümrük ve pasaport işlemleri ile free shop alışverişinin ardından Bulgaristan gezimiz başlıyor. İlk durağımız Bulgaristan’ın Karadeniz kıyısındaki en büyük kentlerinden biri olan Burgaz Şehri. Panoramik Şehir turunun ardından 45 dakikalık yolculuk ile Bulgaristan’ın ve Karadeniz’in en gözde turizm köşelerinden biri olan Nessebar’a varıyoruz. Eski Nessebar’da tarihi evler arasında yapacağımız gezinti ve hediye alışverişinin ardından ünlü balık restoranlarında serbest öğle yemeği ardından otele yerleşme serbest zaman otelde CASİNO ve akşam yemeği Konaklama otelimizde.

2.GÜN NESSEBAR SERBEST ZAMAN

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından Serbest Gün CASİNO Deniz Kum Güneş ten faydana bilme imkanı otelde akşam yemeği ve konaklama.

3.GÜN NESSEBAR-VARNA

Sabah Otelde açık büfe kahvaltı ardından serbest gün deniz kum güneş Arzu eden misafirlerimize Extra Varna Turu saat 09.00 hareketle Karadeniz kıyısının bu etkileyici yerleşim yerinden ayrılıyor ve yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk sonrası Varna’ya varış. Panoramik şehir turu esnasında Pobiti Kamani (Dikili Taşlar), Askeri Denizcilik Akademisi, Altın kum, öğle yemeği için serbest zaman St.Konstantin Katedrali, Liman Varna Gölü ve Varna Şehir Parkı’nı görüp Varna’dan ayrılış Nessebar’a otelimize dönüş akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

4.GÜN NESSEBAR-İSTANBUL

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından dönüş yolculuğunda Market’ten alışveriş için serbest zaman veriyor ve akşam saatlerinde istanbula varış.ve turun sona ermesi Bir Başka Nokta Tur Organizasyınunda Buluşmak Dileğiyle

Genel Şartlar

Extra tur ücretleri : * Nessebarda Taverna Turu kişi başı 35-40 € ( mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir)

* Yemekli Varna Turu Kişi başı 30-35 € ( mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir)

Ulaşım Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *Man Fortuna Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Otokar Mega - Sultan Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER * Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir. * Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır. * Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur. * Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır. * Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır. * Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır. * Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır. *Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

K.B. : 29 EKİM ÖZEL BULGARİSTAN NESSEBAR Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi