TUR HAKKINDA

Thassos adası turlarımızda yaz kaldığı yerden devam ediyor. Sizler için aldığımız Covid-19 önlemlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.

1.GÜN İSTANBUL-THASSOS ADASI

21.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 21.45 Feriköy Akbank önü 22.15 Bakırköy İncirli Ömür Plaza önünden Hareket İle Tekirdağ Malkara Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına varış

2.GÜN THASSOS ADASI

Türk gümrüğü İpsala ve Yunan gümrüğü Kipi ’deki gümrük işlemleri ardından 2 saat süren yolculuk sonrası Keramoti’ye varış.Keromoti’den Thassos adasına feribotla geçiş yaklaşık 35 dk. lık martılarla birlikte yapacağımız harika bir yolculuk sonrası Thassos adasına varış. Otel müsaitliğine göre saat 14.00 itibari ile otele yerleşme ve Thassos ‘un harika denizden faydalanmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize Panagia köyünde et keyfi. Konaklama otelimizde

3.GÜN THASSOS ADASI

Sabah kahvaltısı sonrasında Deniz-Kum ve Güneş keyfi için Aliki bölgesine gidiyoruz.Akşam ise arzu eden misafirlerimize EXTRA- Yunan Tavernası .Konaklama otelde.

4.GÜN THASSOS ADASI

Sabah kahvaltısı sonrasında Deniz-Kum ve Güneş keyfi için Pachis Beach’e gidiyoruz.Akşam ise arzu eden misafirlerimize EXTRA- Yunan Tavernası .Konaklama otelde.

5.GÜN THASSOS ADASI -İSTANBUL

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında saat 10:00 otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Thassos adasından ayrılıyor ve Keramoti’ye geçiyoruz.1,5 saat süren bir yolculuk sonrası Alexandroupoli’ye varış,öğlen yemek için serbest zaman. Yemek sonrası İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.KİPİ sınır kapısı doğru hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Yunanistan free- shop’unda serbest zaman, Türk sınırına geçiş. Tekirdağ’da vereceğimiz mola ardından İstanbul’a hareket ve turumuzun Akşam Saatlerinde Sona Ermesi

Genel Şartlar
  • Yurt dışı çıkış harcı 50₺'dir. Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.
  • Ekstra seyahat güvence sigortası kişi başı 15€'dur. Bu sigortanın sağlamış olduğu ayrıcalıklarla misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalıknedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
  • Genel bahşiş 5€'dur bir kere ödenir.
Schengen vizesi gerekmektedir.Yeşil pasaporta vize uygulaması bulunmamaktadır.


K.B. : Thassos Adası 3 Gece Konaklamalı Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi

Alınan Önlemler
İçişleri Bakanlığı’mızın 17.05.2020 tarihli Yaz Mevsimi Trafik Tedbirleri genelgesinde belirlediği önlemler çerçevesinde paket turlarımızda kullanılan ulaşım araçlarında taşıma kapasitesi 01.06.2020 – 01.10.2020 tarihleri arasında yeni bir genelge yayımlanıncaya kadar %50 ile sınırlandırılmıştır. Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında her 2 kişilik koltukta 1 kişi olacak şekilde oturma planı oluşturulmaktadır. Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda (Tur ulaşım aracına kabul formu) görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalanması gerekmektedir.

Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda ateş ölçümleri görevli personellerce gerçekleştirilerek, tur süresince ateş ölçüm uygulaması günlük olarak rutin devam ettirilmektedir. Seyahat süresince maske kullanımı zorunlu olarak uygulanacak olup, Noktatur hijyen çantaları (tur süresince 2 adet maske, dezenfektan losyonu) tur ücretine dahil olarak misafirlerimize verilmektedir. Tur araçlarımızda misafirlerimizin kullanımına yönelik ön ve arka bölümlerde dezenfektan bulundurulmaktadır.

Misafirlerimizin katılım göstereceği turlarımızın mesafelerine göre ‘2 saatte 1 mola’ uygulaması gerçekleştirilmektedir. Turlarımızda yer alan her bir misafir için 2 saatte 1 el dezenfektanı uyarısı ile mendil veya dezenfektan kullanımı yapılmaktadır. Turlarımızda yer alacak görevli personellerimizin rutin sağlık kontrollerinin yapıldığına ilişkin gerektiğinde ibraz edilmek üzere evraklar hazır bulundurulmaktadır. Tur araçlarımızda yer alacak görevli personellerimiz tur süresince kişisel koruyucu ekipman kullanımı zorunludur. Tur araçlarımızın tur öncesi ve sonrasında kayıt altına alınacak şekilde dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır. Tur araçlarımızda ikram hizmetleri (bardak su hariç olmak üzere) normalleşme dönemince sağlanmayacaktır. Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında müze ve ören yerlerinde oluşabilecek yoğunluğa yönelik Rehberlerimiz (mobil uygulama desteği) ile anlatımlarını gerçekleştirmektedir. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın açıklamış olduğu 13.05.2020 tarihli genelge gereğince otel, restoran, tekne vb. hizmetlerde alınacak yiyecek/içecek servislerinde tek kullanımlık malzemeler ile servis edilmektedir.

Rezervasyonunuzu oluşturan seyahat temsilcisi ile birlikte; Tur başlangıç gününe 24 saat kala mobil uygulama ‘Hayat Eve Sığar’ uygulaması üzerinden (HES kodu işlemleri / HES kodu oluşturma butonu / Kod kullanım süresi) adımları seçilerek oluşan KOD ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır. Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanlığı’nın koordinasyonunda düzenlenerek kamuoyuna duyurulan (Covid-19 Normalleşme planı tedbirlerinin hafifletilmesi uygulamaları) kısıtlamalar kaldırıldıkça gerekli güncellemeler sağlanmaktadır.