TUR HAKKINDA

1.GÜN İSTANBUL THASSOS

21.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 21.45 Feriköy Akbank önü 22.15 Bakırköy İncirli Ömür Plaza önünden hareket İle Tekirdağ Malkara Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına varış.

2.GÜN THASSOS ADASI

Türk gümrüğü İpsala ve Yunan gümrüğü Kipi ’deki gümrük işlemleri ardından 2 saat süren yolculuk sonrası Keramoti’ye varış.Keromoti’den Thassos adasına feribotla geçiş yaklaşık 35 dk. lık martılarla birlikte yapacağımız harika bir yolculuk sonrası Thassos adasına varış. Otel müsaitliğine göre saat 14.00 itibari ile otele yerleşme ve Thassos ‘un harika denizden faydalanmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize Panagia köyünde et keyfi. Konaklama otelimizde.

3.GÜN THASSOS ADASI-PACHİS BEACH

Sabah kahvaltısı sonrasında Deniz - Kum ve Güneş keyfi için Pachis Beache gidiyoruz.Akşam ise arzu eden misafirlerimize Yunan Tavernası. Konaklama otelde.

4.GÜN THASSOS ADASI-ALİKİ BEACH

Sabah kahvaltısı sonrasında Deniz - Kum ve Güneş keyfi için Aliki bölgesine gidiyoruz.Akşam ise arzu eden misafirlerimize Yunan Tavernası. Konaklama otelde.

5.GÜN THASSOS ADASI -GOLDEN BEACH

Sabah kahvaltısı sonrasında Deniz - Kum ve Güneş keyfi için Golden Beache gidiyoruz.Akşam ise arzu eden misafirlerimize Yunan Tavernası. Konaklama otelde

6.GÜN THASSOS ADASI-İSTANBUL

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında saat 10:00 otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Thassos adasından ayrılıyor ve Keramoti’ye geçiyoruz.1,5 saat süren bir yolculuk sonrası Alexandroupoli’ye varış,öğlen yemek için serbest zaman. Yemek sonrası İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.KİPİ sınır kapısı doğru hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Yunanistan free- shop’unda serbest zaman, Türk sınırına geçiş. Tekirdağ’da vereceğimiz mola ardından İstanbul’a hareket ve turumuzun Akşam Saatlerinde Sona Ermesi

Genel Şartlar

Yurt Dışına Çıkışlarda Gideceği Ülke Tarafından Pcr Testi İstenen Vatandaşlarımıza Yapılacak Test İşlemleri Hakkında

Yurt dışına çıkışlarda gideceği ülke tarafından PCR testi istenen ve bu testi yaptırmak üzere sağlık tesislerine başvuru yapan vatandaşlarımızın işlemleri aşağıdaki gibi yapılacaktır. Yurt dışına çıkmak için gideceği ülke tarafından PCR testi istenmesi sebebi ile test yaptırmak isteyen vatandaşlarımız uçak bileti ve varsa görev kağıdını dilekçesine ekleyerek yetkili laboratuvarlarımıza başvuracaktır. (Yetkili Laboratuvar listesine https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/haberler/yetkilendirilmis-covi-d-19-tani-laboratuvarlari.html adresinden ulaşılabilir.) Test ücreti 110 TL’dir. Görevli olarak yurt dışına çıkacak olan kamu görevlilerinden ücret alınmayacaktır. Ücret “ Yurt dışına çıkış – PCR Testi” konusu ile 110 TL aşağıdaki hesap bilgileri olan İBAN numarasına yatırılarak makbuz sağlık tesisine teslim edilecektir.

Sağlık Tesisi Tarafından İstenecek Belgeler:

1. Varsa görev belgesi ve dilekçesi ( ücret alınmaz, dekont istenmez)

2. Yurt dışı uçak bileti,

3. Aşağıda yer alan IBAN numaralı hesaba 110 TL yatırıldığına dair dekont. Alıcı: Halk Sağlık Genel Müdürlüğü Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi nezdinde bulunan TR70 0001 2009 4520 0005 0000 41 IBAN Nolu Hesabı

Schengen vizesi grekmektedir.Yeşil pasaporta vize uygulaması bulunmamaktadır.

K.B. : Thassos Adası 4 gece Konaklamalı Kurban Bayramı Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi