TUR HAKKINDA

1.GÜN İSTANBUL-VARNA

Siz Konuklarımızı 22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı Önü, 23.00 Feriköy Akbank Önü 23.30 Bakırköy Ömür Plaza Önü, 24.00 Beylikdüzü Fuar Alanı Mc.Donalds Önü 24.30 Büyükçekmece Atirus avm karşısından hareketle misafirlerimizi karşılayarak seyahatimize başlıyoruz, Kırklareli, Dereköy, güzergâhını takip ederek Dereköy Türk sınırına varış.

2.GÜN VARNA ALTINKUM

Türk(Dereköy ) Ve Bulgar (Malko Tırnovo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerinin sonrası Bourgas & Nessebar otoyolu takip edilerek Varna’ya yolculuk, abah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası sabah saatlerinde VARNA’YA varış ve panaromik şehir turu; Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü Altınkum plajında yüzerek, dileyen misafirlerimiz ise otelimizin Skyzone havuz başında günün ve güneşin tadının çıkarabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra taverna turuna katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır. Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır. Konaklama: 4* Oteller

3.GÜN VARNA ALTINKUM

Sabah Kahvaltı sonrası serbest Yüzme veya Casino için serbest zaman . Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Balchik Turuna katılabilirler. Botanik Bahçe, Romanya Kraliçesinin yaşadığı ev göreceğiniz yerler arasında olup öğlen yemeğinde ise Karadeniz’in meşhur Kalkan balığını tatma imkanı bulabilirsiniz. Akşam konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır. Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır. Konaklama: 4* Oteller

4.GÜN VARNA-NESSEBAR-İSTANBUL

Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket yol güzergahında dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra turumuza katılabilirler. Nesebar’a hareket ediyoruz. 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesine girmiş, tarihi ve şirin sahil kasaba Nesebar'a varıyoruz ve panoromik olarak Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi(İ.S.6 y.y) ve Pantokrator Kiliselerini(13-14.y.y) gördükten sonra yarımada üzerinde yer alan ve 18-19.y.y. Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evlerini görüyoruz. Metro Market alışveriş turu Sonrasında Malko Tırnovo & Dereköy sınır kapısına varış, Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben Kırklareli üzerinden İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır. Öğle & Akşam Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır. Konaklama: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Genel Şartlar

Extra tur ücretleri : *Nessebar & Bourgaz ve Alışveriş turu 10 € olup isteğe bağlıdır dileyen misafirlerimiz tur rehberine ödeyebilirler. *Bulgar Tavernası Turu kişi başı 35-40 € ( mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir) *Yemekli Balchik Turu Kişi başı 30-35 € ( mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir)

Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları; Kişi başı Tur bedeli: 0 — 1.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde --- satış fiyatı : 15 EUR / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir. Ulaşım Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

Mercedes Travego/Tourismo *Man Fortuna Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Otokar Mega - Sultan Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER * Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir. * Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır. * Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur. * Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır. * Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır. * Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır. * Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır. *Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

K.B. : VARNA KÜLTÜR EĞLENCE ALIŞVERİŞ 2 GECE KONAKLAMALI Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi