BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı

 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı
 • BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı

1. Gün: SAFRANBOLU – YÖRÜK KÖYÜ – HIDIRLIK TEPESİ

Sabah 05:00’da belirlenen noktadan hareket ile;Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz doğa ve kültür turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde hareket ile İzmit – Bolu güzergahı üzerinden Tarihi Safranbolu’ya varıyoruz. Cinci Hanı ve Hamamı, Köprülü Camii, Güneş Saati, Yemeniciler Arastası, İzzet Paşa Camii, Akçasu Kanyonu, Kaymakamlar Evi, lokum imalatı hakkında slâyt gösterisi sonrasında, Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Dünya’nın nadir açık namazgâhlarından Hıdırlık Tepesini ziyaret edip fotoğraf molamızın ardından extra Öğle Yemeği için Restaurantımıza gidiyoruz. Yemeğimiz sonrası gezimize bir dönemler Bektaşilerin yaşadığı Yörük Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Yörük Köyü’nde; Sipahioğlu Konağı, köy çamaşırhanesi ve köy ürünlerinin satıldığı pazarda yapacağımız keyifli gezimizin sonrasında otelimize yerleşmek üzere otobüsümüzde yerlerimizi alıp otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama otelimizde. 

2. Gün: AMASRA EKOLOJİ VE KEŞİF GEZİSİ – İSTANBUL OTOBÜS YOLCULUĞU

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı ardından Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz . Amasra’nın antik yolunu da görebileceğimiz Kuşkayası yol anıtını ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala,Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)” dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz .Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Boztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısı gezildikten sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan tarihi Amasra’nın merkezine geldiğimizde, Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğlen yemeğini takiben aynı yol güzergahı üzerinden İstanbul’a dönüş ve bir başka Noktatur organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Neoplan – Travego - Fortuna Marka Otobüsler ile Ulaşım,
 • Tüm çevre gezileri,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • 1 gece 2 Gün YP Konaklama,
 • Oteller’de Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı ,
 • Oteller’de Açık büfe veya Yöresel yemeklerden oluşan 1 Akşam Yemeği,
 • Noktatur Güvencesi,
 • Noktatur Otobüs’ü içerisindeki ikramlar(su)
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri,
 • Kişisel Harcamalar.
 • Müze Örenyeri giriş ücretleri,
 • Otel’de alınan içecekler
 • Otel’de akşam yemeğinde alınan içecekler
 • Dönüş yolundaki akşam yemeği 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  28 Mayıs • 04 Haziran

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 1 Gece 2 Gündür. Otel konaklaması 1 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

  3.Vize Bilgileri

  BATI KARADENİZ TURU/1 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 1 Gece 2 Gün
  • 0212 296 40 81 / 82

  Benzer Turlar

  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2