Hakkımızda

Nokta Turizm yarım asıra yaklaşan tecrübesiyle tatil severlerin kaliteli ve güvenilir tatil adresi olmayı amaçlamıştır. 

Nokta Tur, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi bir acentadır.

Nokta Tur, Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiği inancındadır ve bu ilkeyi öncü edinmiştir. Nokta Tur’un tecrübeli çalışanları, bu ilkeyi benimseyerek tatilcilerin ihtiyaçlarının tümüne cevap vermek ve onlara unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmayı amaçlamıştır. Bu ilke doğrultusunda müşterileriyle karşılıklı memnuniyeti amaçlayan Nokta Tur, akılcı ve akılda kalmanın yollarını araştırarak, teknolojiyi ve şartları en üst düzeyde kullanıp günümüz trendlerini takip ederek, ekonomik, kaliteli ve pratik  çözümler sunabilmektedir. 

Nokta Tur, her zaman daha iyisini, en iyisini amaçlamış ve bunun için çalışmalarına devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Nokta Tur, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en güvenilir, en uygun, en kaliteli tur operatörü olmak için tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir. MİSYONUMUZ

Nokta Tur; müşteri odaklı çalışan bir tur operatörüdür, her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapıya sahiptir.  Nokta Tur, her zaman en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Nokta Tur, sektörün lider markalarından birisidir.